Рюкзак Pacsafe Metrosafe X 11L 11 л
Фото 21 |
Pacsafe Metrosafe X 11L 11 л18 л |
|
Рюкзак оснащений захистом від бездротового сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Metrosafe X 11L 11 л
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pacsafe Metrosafe X Anti Theft plecak 33 cm Czarny One Size Plecak Metrosa | 734 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe X 13" Commuter Backpack | 714 zł |
Pacsafe Metrosafe X Plecak Ochrona RFID 44 cm Komora na laptopa black - Da | 574 zł |
Plecak miejski Pacsafe MetroSafe X 11L Czarny | 800 zł |
Plecak dzienny Pacsafe Metrosafe X 13" Commuter - black | 720 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Pacsafe Metrosafe X 11L
Ціни на Pacsafe Metrosafe X 11L |
---|---|---|---|---|
Pacsafe Metrosafe X 11L 11 л | від 574 zł | 11 пропозицій | ||
Pacsafe Metrosafe X 18L 18 л | від 765 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →