Рюкзак Pacsafe Metrosafe LS350 15 л
Відео 7Фото 12 |
Pacsafe Metrosafe LS350 |
|
Рюкзак оснащений захистом від безпровідного сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Metrosafe LS350 15 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pacsafe Metrosafe LS350 plecak antykradzieżowy 15 l Czarny czarny 100 42 c | 475 zł |
Plecak miejski Pacsafe MetroSafe LS350 15L Turquoise | 748 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe LS350 15L Econyl Tidal Teal | 675 zł |
Plecak miejski Pacsafe MetroSafe LS350 15L Black | 748 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →