Plecak Pacsafe Metrosafe LS350 15 l
Wideo 7Zdjęcia 12 |
Pacsafe Metrosafe LS350 |
|
Plecak wyposażony jest w zabezpieczenie przed bezprzewodowym skanowaniem urządzeń i kart bankowych - RFIDsafe oraz kompleksowy system antykradzieżowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pacsafe Metrosafe LS350 15 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pacsafe Metrosafe LS350 plecak antykradzieżowy 15 l Czarny czarny 100 42 c | 475 zł |
Plecak miejski Pacsafe MetroSafe LS350 15L Turquoise | 748 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe LS350 15L Econyl Tidal Teal | 675 zł |
Plecak miejski Pacsafe MetroSafe LS350 15L Black | 748 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →