Рюкзак Pacsafe Cruise Backpack 12 л
Фото 19 |
Pacsafe Cruise Backpack |
|
Рюкзак оснащений захистом від безпровідного сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Cruise Backpack 12 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mały plecak antykradzieżowy Pacsafe Cruise Essentials 12 l | 581 zł |
Mały plecak damski antykradzieżowy Pacsafe Cruise Essentials - Black | 648 zł |
Antykradzieżowy plecak miejski Pacsafe Cruise Essentials - black | 585 zł |
Mały plecak antykradzieżowy Pacsafe Cruise Essentials 12L czarny | 552 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →