Plecak Pacsafe Cruise Backpack 12 l
Zdjęcia 19 |
Pacsafe Cruise Backpack |
|
Plecak wyposażony jest w zabezpieczenie przed bezprzewodowym skanowaniem urządzeń i kart bankowych - RFIDsafe oraz kompleksowy system antykradzieżowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pacsafe Cruise Backpack 12 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pacsafe Damski rejs 12 l plecak antykradzieżowy/plecak na co dzień torba k | 601 zł |
Mały plecak antykradzieżowy Pacsafe Cruise Essentials 12 l | 581 zł |
Mały plecak damski antykradzieżowy Pacsafe Cruise Essentials - Black | 648 zł |
Mały plecak antykradzieżowy Pacsafe Cruise Essentials | 581 zł |
Damski antykradzieżowy plecak Pacsafe Cruise Essentials - ashwood | 585 zł |
Mały plecak antykradzieżowy Pacsafe Cruise Essentials 12L czarny | 552 zł |
Antykradzieżowy plecak miejski Pacsafe Cruise Essentials - black | 585 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →