Plecak Pacsafe Vibe 150 2.2 l
Zdjęcia 8 |
Pacsafe Vibe 150 |
|
Plecak wyposażony jest w zabezpieczenie przed bezprzewodowym skanowaniem urządzeń i kart bankowych - RFIDsafe oraz kompleksowy system antykradzieżowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pacsafe Vibe 150 2.2 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Saszetka miejska antykradzieżowa Pacsafe Vibe 2,5L | 420 zł |
Pacsafe, Saszetka, Vibe 150 sling pack, czarny, 4L | 469 zł |
Saszetka miejska antykradzieżowa Pacsafe Vibe | 420 zł |
Saszetka miejska antykradzieżowa Pacsafe Vibe 150 czarny | 399 zł |
Plecak antykradzieżowy na jedno ramię Pacsafe Vibe 150 2,5L Szary | 469 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →