Plecak Thule Tact Sling 8L 8 l (3204710)
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Thule Tact Sling 8L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thule Tact Sling 8L 8 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thule Tact TACTSL08 | 312 zł |
Plecak na ramię Thule Tact Sling 8 l - black | 348 zł |
Plecak na ramię Thule Tact Sling 8 l - black | 407 zł |
Thule Tact Sling TACTSL-08, 3204710 Black, Waistpack ...nie z tej ziemi - | 328 zł |
Thule | Tact Sling | TACTSL-08, 3204710 | Waistpack | Black | 419 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →