Рюкзак Thule Landmark 60L W 60 л
Відео 1Фото 5 |
Thule Landmark 60L W |
|
Основний рюкзак на 40 л. + повсякденний рюкзак на 20 л. (можна використовувати окремо), кріпиться як з фронтальної сторони, так і до лямок основного рюкзака.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Landmark 60L W 60 л
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thule Unisex 3203729 znak towarowy bordowy 60 l | 920 zł |
Thule Plecak damski Thule 60L TLPF-160 Landmark Majolica Blue, kolor: nieb | 599 zł |
Thule Landmark Plecak 55 cm dark bordeaux - Damy,Unisex - Dorośli,Mężczyźn | 720 zł |
Plecak trekkingowy damski Thule Landmark 60 l majolica blue | WYSYŁKA W 24 | 750 zł |
Podróżny plecak damski Thule Landmark 60 l - majolica blue | 649 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thule Landmark 60L W
Ціни на Thule Landmark 60L W |
---|---|---|---|---|
Thule Landmark 40L W 40 л | від 542 zł | 16 пропозицій | ||
Thule Landmark 60L W 60 л | від 599 zł | 13 пропозицій | ||
Thule Landmark 70L W 70 л | від 722 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →