Plecak Thule Landmark 60L W 60 l
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Thule Landmark 60L W |
|
Podstawowy plecak na 40 litrów. + plecak na co dzień na 20 litrów. (może być używany osobno), mocowany zarówno z przodu, jak i do szelek głównego plecaka.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thule Landmark 60L W 60 l
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thule Unisex 3203729 znak towarowy bordowy 60 l | 920 zł |
Thule Plecak damski Thule 60L TLPF-160 Landmark Majolica Blue, kolor: nieb | 599 zł |
Thule Landmark Plecak 55 cm dark bordeaux - Damy,Unisex - Dorośli,Mężczyźn | 720 zł |
Plecak trekkingowy damski Thule Landmark 60 l majolica blue | WYSYŁKA W 24 | 750 zł |
Podróżny plecak damski Thule Landmark 60 l - majolica blue | 649 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thule Landmark 60L W
Ceny na Thule Landmark 60L W |
---|---|---|---|---|
Thule Landmark 40L W 40 l | od 542 zł | 18 oferty | ||
Thule Landmark 60L W 60 l | od 599 zł | 14 oferty | ||
Thule Landmark 70L W 70 l | od 722 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →