Рюкзак Thule Crossover 2 Backpack 20L 20 л
Відео 3Фото 30 |
Thule Crossover 2 Backpack 20L |
|
Рюкзак оснащений кишенею з захистом від несанкціонованого зчитування даних RFID і кріпленням на ручку валізи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Crossover 2 Backpack 20L 20 л
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thule Bagaż podręczny unisex Crossover 2 1 opakowanie 3203838 | 597 zł |
Plecak na laptopa THULE Crossover 2 14 cali Czarny | 700 zł |
Plecak na laptopa THULE Crossover 2 14 cali Czarny 3203838 | 700 zł |
Plecak Thule Rucksack Crossover 2 14" (363738) | 637 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →