Plecak Thule Crossover 2 Backpack 20L 20 l
Wideo 3Zdjęcia 30 |
Thule Crossover 2 Backpack 20L |
|
Plecak jest wyposażony w odporną na manipulacje kieszeń RFID oraz mocowanie do rączki bagażu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thule Crossover 2 Backpack 20L 20 l
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thule Bagaż podręczny unisex Crossover 2 1 opakowanie 3203838 | 597 zł |
Thule Crossover 2 Backpack 20L. Black | 841 zł |
Plecak na laptopa THULE Crossover 2 14 cali Czarny | 700 zł |
Plecak na laptopa THULE Crossover 2 14 cali Czarny 3203838 | 700 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →