Plecak Thule Vital 3L 3 l
Zdjęcia 12 |
Thule Vital 3L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Thule Vital 3L
Ceny na Thule Vital 3L |
---|---|---|---|---|
Thule Vital 3L 3 l | od 360 zł | 2 oferty | ||
Thule Vital 6L 6 l | od 404 zł | 2 oferty | ||
Thule Vital 8L 8 l | od 526 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →