Plecak Thule Crossover 2 Backpack 30L 30 l
Wideo 3Zdjęcia 30 |
Thule Crossover 2 Backpack 30L |
|
Plecak jest wyposażony w odporną na manipulacje kieszeń RFID oraz mocowanie do rączki bagażu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thule Crossover 2 Backpack 30L 30 l
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thule Bagaż podręczny unisex Crossover 2 3203835 | 747 zł |
Thule Crossover 2 Backpack 30L. Black | 747 zł |
Plecak Thule Crossover 2 30L blue (3203836) | 744 zł |
Thule Crossover 2 Plecak 30L 47 cm Komora na laptopa black - Mężczyźni,Uni | 864 zł |
Thule Crossover 2 Backpack 30L 3203836 | 799 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →