Torba podróżna Thule Crossover 2 Convertible Carry On 41L
Zdjęcia 30 |
Thule Crossover 2 Convertible Carry On 41L |
|
Kieszeń RFID z ochroną przed skanowaniem kart bankowych. Komora na laptopa 15,6".
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thule Crossover 2 Convertible Carry On 41L
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thule Plecak Crossover 2 RFID 55 cm Laptop compartment forest night - Unis | 900 zł |
Thule Crossover 2 Convertible Carry On 3204061 | 995 zł |
Plecak / torba na ramię Thule Crossover 2 Convertible Carry On - forest ni | 977 zł |
Thule Plecak Crossover 2 RFID 55 cm Laptop compartment dress blue - Unisex | 900 zł |
Thule Crossover 2 Convertible Carry On 3204059 | 699 zł |
Thule Crossover 2 Convertible Carry On 3204060 | 995 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →