Torba podróżna Thule Subterra Boarding Bag
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Thule Subterra Boarding Bag |
|
Komora na laptopa 15" i tablet 12,9".
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thule Subterra Boarding Bag
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thule 3203912 Subterra Negro 20 x 31 x 44 cm TSBB-301 | 576 zł |
Thule TL-TSBB301K - Torba do samolotu Subterra 23 l czarna SL1248 | 665 zł |
Thule Subterra Flight Bag 44 cm przegroda na laptopa black - Mężczyźni,Uni | 600 zł |
Torba podróżna Thule Subterra 23L czarna | 669 zł |
Torba podróżna Thule Subterra 23L granatowa | 669 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →