Torba podróżna Thule Chasm X-Large 130L
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Thule Chasm X-Large 130L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thule Chasm X-Large 130L
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thule Thule Chasm 130L, Bag (black) | 658 zł |
Thule Chasm Xl 130l Bag Niebieski 3204420 | 515 zł |
Thule Chasm Torba podróżna Weekender 86 cm pond - Mężczyźni,Unisex - Doroś | 858 zł |
THULE Torba CHASM 130 L-Niebieski | 589 zł |
Torba podróżna Thule Chasm Duffel 130 l black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 650 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thule Chasm X-Large 130L
Ceny na Thule Chasm X-Large 130L |
---|---|---|---|---|
Thule Chasm Small 40L | od 432 zł | 11 oferty | ||
Thule Chasm Medium 70L | od 460 zł | 20 oferty | ||
Thule Chasm Large 90L | od 519 zł | 20 oferty | ||
Thule Chasm X-Large 130L | od 515 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →