Torba podróżna Patagonia Black Hole Duffel 40L
Wideo 12Zdjęcia 30 |
Patagonia Black Hole Duffel 40L 40 l55 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patagonia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patagonia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patagonia Black Hole Duffel 40L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Torby podróżne Patagonia BLACK HOLE DUFFEL 40L | 659 zł |
Torba podróżna Patagonia Black Hole Duffel 40 L phosphorus green - ONE SIZ | 630 zł |
Torba podróżna Patagonia Black Hole Duffel 40 l pimento red | WYSYŁKA W 24 | 595 zł |
Torba podróżna Patagonia Black Hole Duffel 40 L phosphorus green - ONE SIZ | 630 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Patagonia Black Hole Duffel 40L
Ceny na Patagonia Black Hole Duffel 40L |
---|---|---|---|---|
Patagonia Black Hole Duffel 40L | od 595 zł | 5 oferty | ||
Patagonia Black Hole Duffel 55L | od 595 zł | 2 oferty | ||
Patagonia Black Hole Duffel 70L | od 700 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →