Torba podróżna Deuter Aviant Duffel Pro 90
Zdjęcia 16 |
Deuter Aviant Duffel Pro 90 |
|
Etui do przechowywania może służyć jako dodatkowy plecak.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Aviant Duffel Pro 90
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deuter Aviant Duffel Pro 90l Bag Żółty 3521222-8801 | 592 zł |
Torba podróżna deuter Aviant Duffel Pro 90 l black | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 540 zł |
Deuter Aviant Duffel Pro 90l Bag Zielony 3521222-2276 | 606 zł |
Modyfikacje Deuter Aviant Duffel Pro 90
Ceny na Deuter Aviant Duffel Pro 90 |
---|---|---|---|---|
Deuter Aviant Duffel Pro 40 | od 450 zł | 3 oferty | ||
Deuter Aviant Duffel Pro 60 | od 480 zł | 2 oferty | ||
Deuter Aviant Duffel Pro 90 | od 540 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →