Torba podróżna Deuter Aviant Duffel 70
Zdjęcia 13 |
Deuter Aviant Duffel 70 |
|
Etui do przechowywania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Deuter Aviant Duffel 70
Ceny na Deuter Aviant Duffel 70 |
---|---|---|---|---|
Deuter Aviant Duffel 35 | od 310 zł | 9 oferty | ||
Deuter Aviant Duffel 50 | od 320 zł | 3 oferty | ||
Deuter Aviant Duffel 70 | od 375 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →