Torba podróżna FjallRaven High Coast Duffel 22 (F23200266)
Zdjęcia 21 |
FjallRaven High Coast Duffel 22 bagaż podręcznylekka 22 l36 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven High Coast Duffel 22
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjällräven High Coast torba 22 l rozmiar uniwersalny niebieski Rozmiar uni | 591 zł |
Fjällräven Fjällräven High Coast Duffel 22 Black Outdoor plecak Black F232 | 399 zł |
Fjällräven High Coast torba 22 l rozmiar uniwersalny czarny jeden rozmiar | 591 zł |
Fjällräven High Coast torba 22 l rozmiar uniwersalny żółty Einheitsgröße s | 514 zł |
Fjällräven High Coast torba 22 l rozmiar uniwersalny Patina Green Einheits | 436 zł |
Fjällräven Fjällräven High Coast Duffel 22 Clay Outdoor plecak F23200266-2 | 403 zł |
Modyfikacje FjallRaven High Coast Duffel 22
Ceny na FjallRaven High Coast Duffel 22 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven High Coast Duffel 22 | od 399 zł | 6 oferty | ||
FjallRaven High Coast Duffel 36 | od 550 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →