Torba podróżna Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45
Zdjęcia 12 |
Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jack Wolfskin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jack Wolfskin.
Kup Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45
Wszystkie ceny 12 →Jack Wolfskin Traveltopia torba podróżna 59 cm Phantom 45 na zewnątrz 2010 | 513 zł |
Torba podróżna Jack Wolfskin TRAVELTOPIA DUFFLE 45 dusty olive - ONE SIZE | 552 zł |
Torba podróżna Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45 l phantom | WYSYŁKA W 2 | 460 zł |
Torba Podróżna Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45L Cookie | 600 zł |
Torba podróżna 2w1 Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45 - dunelands | 420 zł |
Trwały szybkoschnący materiał
Praktyczna i wszechstronna torba, która łączy w sobie przemyślaną organizację wnętrza, trwałe materiały i pojemność 45 litrów (59x36x35 cm). Jack Wolfskin Traveltopia Duffle jest idealny do podróżowania, zwłaszcza do uprawiania sportów, takich jak zawody krajowe i międzynarodowe. Połączenie poliestru i poliamidu tworzy trwałą i sprężystą konstrukcję, która z łatwością wytrzyma uderzenia i ulewny deszcz. Centralny zamek błyskawiczny jest również wodoodporny, więc bezpieczeństwo wszystkich rzeczy jest gwarantowane. Materiał szybko schnie, nie gniecie się, nie traci kształtu.
Dołącz do klubu podróżniczego
Torba sportowa wyposażona jest w uchwyt do przenoszenia, choć nie należy do najwygodniejszych, nie posiada żadnych miękkich podkładek, a przy dużej wadze zawartości wewnętrznej nadaje się jedynie do przenoszenia bagażu do samochodu lub postoju. Ale sytuację można poprawić za pomocą dwóch odpinanych pasków, które można połączyć, aby przenosić torbę w trybie plecaka lub po prostu przez ramię. Takie metody będą optymalne na duże odległości, na przykład z domu na bujany fotel lub z dworca do hotelu. Przestrzeń wewnętrzna ma cztery małe kieszenie na organizery i jedną dużą kieszeń zapinaną na zamek, w której można rozmieścić wszystkie małe rzeczy. Mała kieszeń zewnętrzna jest idealna na pieniądze.
Modyfikacje Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45
Ceny na Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45 |
---|---|---|---|---|
Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 45 | od 420 zł | 13 oferty | ||
Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 65 | od 449 zł | 14 oferty | ||
Jack Wolfskin Traveltopia Duffle 85 | od 574 zł | 4 oferty |