Torba podróżna Tatonka Barrel XS
Zdjęcia 13 |
Tatonka Barrel XS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tatonka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tatonka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tatonka Barrel XS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Torba podróżna Tatonka Barrel XS 25 l czarna 1950.040 | WYSYŁKA W 24H | 30 | 350 zł |
Tatonka Torba Podróżna Barrel Xs Red Orange | 420 zł |
Torba podróżna Tatonka Barrel XS 25 l pomarańczowa 1950.211 | WYSYŁKA W 24 | 400 zł |
Torba podróżna Tatonka Barrel XS 25 l niebieska 1950.010 | WYSYŁKA W 24H | | 350 zł |
Modyfikacje Tatonka Barrel XS
Ceny na Tatonka Barrel XS |
---|---|---|---|---|
Tatonka Barrel XS | od 350 zł | 5 oferty | ||
Tatonka Barrel S | od 380 zł | 8 oferty | ||
Tatonka Barrel M | od 445 zł | 13 oferty | ||
Tatonka Barrel L | od 474 zł | 12 oferty | ||
Tatonka Barrel XL | od 596 zł | 6 oferty | ||
Tatonka Barrel XXL | od 590 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →