Torba podróżna Vaude City Duffel 65
Zdjęcia 9 |
Vaude City Duffel 65 35 l65 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vaude 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vaude.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vaude City Duffel 65
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CityDuffel 65 160069240 | 514 zł |
Vaude City 65 Torba podróżna 70 cm black - Unisex - Dorośli,Mężczyźni,Damy | 574 zł |
Vaude Torba Podróżna Cityduffel 65 L schwarz | 659 zł |
Vaude Tents City 65l Duffel Czarny | 610 zł |
Vaude Uniseks bagaż podróżny CityDuffel 65 dla dorosłych aloes rozmiar uni | 554 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Vaude City Duffel 65
Ceny na Vaude City Duffel 65 |
---|---|---|---|---|
Vaude City Duffel 35 | od 390 zł | 8 oferty | ||
Vaude City Duffel 65 | od 514 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →