Torba podróżna Deuter Aviant Duffel Pro 40
Zdjęcia 11 |
Deuter Aviant Duffel Pro 40 |
|
Etui do przechowywania może służyć jako dodatkowy plecak.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Aviant Duffel Pro 40
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deuter Aviant Duffel Pro 40l Bag Żółty 3521022-8801 | 499 zł |
Torba podróżna deuter Aviant Duffel Pro 40 l jade/seagreen | WYSYŁKA W 24H | 450 zł |
Deuter Aviant Duffel Pro 40l Bag Zielony 3521022-2276 | 499 zł |
Modyfikacje Deuter Aviant Duffel Pro 40
Ceny na Deuter Aviant Duffel Pro 40 |
---|---|---|---|---|
Deuter Aviant Duffel Pro 40 | od 450 zł | 3 oferty | ||
Deuter Aviant Duffel Pro 60 | od 480 zł | 3 oferty | ||
Deuter Aviant Duffel Pro 90 | od 590 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →