Torba podróżna Thule Chasm Small 40L
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Thule Chasm Small 40L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thule Chasm Small 40L
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thule Chasm S 40l Bag Niebieski 3204414 | 432 zł |
Thule Chasm Torba podróżna Weekender 58 cm black - Damy,Unisex - Dorośli,M | 600 zł |
Torba podróżna Thule Chasm 40L Kolor: zielony | 604 zł |
Thule Chasm Duffle Bag 40l Czarny | 477 zł |
Thule Chasm Torba podróżna Weekender 58 cm olivine - Damy,Unisex - Dorośli | 600 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thule Chasm Small 40L
Ceny na Thule Chasm Small 40L |
---|---|---|---|---|
Thule Chasm Small 40L | od 432 zł | 11 oferty | ||
Thule Chasm Medium 70L | od 460 zł | 20 oferty | ||
Thule Chasm Large 90L | od 519 zł | 20 oferty | ||
Thule Chasm X-Large 130L | od 515 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →