Torba podróżna Tatonka Barrel S
Zdjęcia 18 |
Tatonka Barrel S |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tatonka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tatonka.
Kup Tatonka Barrel S
Wszystkie ceny 7 →Tatonka Barrel S torba podróżna 45 litrów wodoodporna torba z plandeki na | 398 zł |
Tatonka Barrel S Holdall 53 cm blue - Unisex - Dorośli,Mężczyźni,Damy | 515 zł |
Torba podróżna Tatonka Barrel S 45 l żółta 1951.057 | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 465 zł |
TATONKA Torba podróżna BARREL S black | 420 zł |
Tatonka Unisex Barrel S torba podróżna żółty żółty - 1951 1951 | 396 zł |
Torba podróżna Tatonka Barrel S 45 l czarna 1951.040 | WYSYŁKA W 24H | 30 | 400 zł |
Torba podróżna Tatonka Barrel S 45 l niebieska 1951.010 | WYSYŁKA W 24H | | 380 zł |
Do najbardziej ekstremalnych warunków
Tatonka Barrel S to uniwersalna torba, która nadaje się nie tylko do uprawiania sportu, ale także na krótkie wycieczki, weekendowe wypady. Podstawa wykonana jest z materiału Tarpaulin, który charakteryzuje się wytrzymałością mechaniczną i odpornością na zużycie. Torba nie boi się transportu w bagażniku, upadków i uderzeń o kanciaste przedmioty. Obustronnie podszyta tkaniną RETEX 6.6 ECO eco (podgatunek poliestru), która gwarantuje łatwą pielęgnację oraz wodoodporność podczas deszczu lub krótkotrwałego kontaktu z wodą. Optymalne wymiary (53x33x33 cm) i waga (1,3 kg) sprawiają, że można go używać jako bagażu podręcznego w komunikacji miejskiej, a nawet w samolocie (w zależności od linii lotniczej). Dwukierunkowy zamek błyskawiczny jest kompatybilny z małą kłódką, aby zapewnić bezpieczeństwo.
Plecak lub torba - Ty wybierasz
Cechą wyróżniającą Tatonka Barrel S jest wszechstronność w noszeniu. Dwa odpinane paski zamieniają model w wygodny plecak. Są wystarczająco szerokie (70 mm), dzięki czemu nie będą wciskać się w skórę i powodować dyskomfortu nawet przy maksymalnym obciążeniu zawartością wewnętrzną. Producent przewidział zewnętrzną kieszeń do schowania pasków. Boczne uchwyty do klasycznego przenoszenia w dłoniach są gumowane i zapewniają pewny chwyt. Pasek na ramię pozwala uwolnić ręce podczas chodzenia na siłownię, aby zawsze pozostać w kontakcie z przyjaciółmi.
Tatonka Barrel S bez problemu pomieści dres, buty na zmianę, wodę, sprzęt (np. rękawice bokserskie) oraz drobne akcesoria, na które przewidziano 4 wewnętrzne kieszenie. Jeśli pojemność 45 litrów to za mało, producent oferuje większe opcje, na przykład 85 litrów.
Modyfikacje Tatonka Barrel S
Ceny na Tatonka Barrel S |
---|---|---|---|---|
Tatonka Barrel XS | od 350 zł | 5 oferty | ||
Tatonka Barrel S | od 380 zł | 8 oferty | ||
Tatonka Barrel M | od 445 zł | 13 oferty | ||
Tatonka Barrel L | od 475 zł | 11 oferty | ||
Tatonka Barrel XL | od 597 zł | 6 oferty | ||
Tatonka Barrel XXL | od 590 zł | 8 oferty |