Plecak Thule Subterra 30L 30 l
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Thule Subterra 30L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thule Subterra 30L 30 l
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thule Subterra plecak 30 l - mineralny 3203418 | 562 zł |
Thule Subterra TSLB-317 | 609 zł |
Thule Subterra Plecak 50 cm komora na laptopa black - Damy,Unisex - Dorośl | 686 zł |
Thule Subterra 30L Dark forest | 599 zł |
Plecak na laptopa Thule Subterra 30 l - black | 620 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka Thule Subterra 30L:
- Można przymocować do rączki torby podróżnej
Modyfikacje Thule Subterra 30L
Ceny na Thule Subterra 30L |
---|---|---|---|---|
Thule Subterra 23L 23 l | od 415 zł | 14 oferty | ||
Thule Subterra 30L 30 l | od 552 zł | 12 oferty | ||
Thule Subterra 34L 34 l | od 649 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →