Plecak Thule Campus Indago 23L 23 l
Zdjęcia 45 |
Thule Campus Indago 23L |
|
Zaprojektowany do nauki i/lub wypoczynku plecak miejski Thule to rozwiązanie klasy średniej. Wykonany z poliestru, jest to syntetyczny materiał z recyklingu bluesign. To ostatnie potwierdza, że proces produkcyjny wiąże się z minimalnym wpływem na środowisko. Proponowana 23-litrowa pojemność Thule Campus Indago 23L jest podzielona między dużą komorę główną i wiele kieszeni. W komorze głównej jest miejsce na teczki z dokumentami, książkami i innymi rzeczami.
Osobno należy powiedzieć o obecności przegrody z miękką wyściółką na laptopa z ekranem do 15,6 cala. Posiada również dwie kieszenie z przodu (zapinane na zamek) i boczne (otwarte). W pierwszym proponuje się przewożenie drobnych artykułów biurowych, kluczy, przekąsek, karnetów i innych drobiazgów, a w drugim butelki wody, parasola lub innych przedmiotów podłużnych. Inne cechy to wysokiej jakości okucia, w tym zamki błyskawiczne YKK, bardzo niska waga bez zawartości (680 gramów), a także różnorodne wariacje kolorystyczne w sprzedaży (turkus, pomarańcz, srebrny i inne).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Kup Thule Campus Indago 23L 23 l
Wszystkie ceny 18 →Thule Indago plecak uniseks Vetiver Gray Einheitsgröße Nowoczesny 3204775 | 414 zł |
Thule Indago TCAM7116 | 476 zł |
Plecak Na Laptopa Thule Indago - Ochre | 419 zł |
Plecak na laptopa Thule Indago - aluminium grey | 356 zł |
Torba dla laptopa THULE Indago 23 L (TL-TCAM7116OC) Żółty | 321 zł |