Plecak RIVACASE Erebus 5461 15.6 30 l
Zdjęcia 29 |
RIVACASE Erebus 5461 15.6 20 l30 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog RIVACASE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele RIVACASE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup RIVACASE Erebus 5461 15.6 30 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rivacase Uniwersalny plecak na laptopa o przekątnej 156 cala idealny dla u | 427 zł |
Plecak RivaCase Erebus 15,6" (5461 blue) | 242 zł |
Plecak RivaCase Erebus 15,6" (5461 jungle) | 277 zł |
Modyfikacje RIVACASE Erebus 5461 15.6
Ceny na RIVACASE Erebus 5461 15.6 |
---|---|---|---|---|
RIVACASE Erebus 5431 15.6 20 l | od 175 zł | 3 oferty | ||
RIVACASE Erebus 5461 15.6 30 l | od 242 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →