Plecak Thule Stir 35L M 35 l
Zdjęcia 9 |
Thule Stir 35L M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thule Stir 35L M 35 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thule Stir 35l Backpack Czarny 3204098 | 573 zł |
Thule Plecak Stir 62 cm woodthrush - Mężczyźni,Unisex - Dorośli,Damy | 612 zł |
Plecak turystyczny męski Thule Stir 35 l woodtrush | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 640 zł |
Thule Stir 35L Plecak 62 cm obsidian - Damy,Unisex - Dorośli,Mężczyźni | 612 zł |
Modyfikacje modelu:
- Mieszadło 35L M - model męski
- Mieszadło 35L W - model damski
PolecamyPorównaj w tabeli →