Plecak Thule Vea 21L 21 l (TVIH-116)
Zdjęcia 14 |
Thule Vea 21L |
|
Dostęp z przodu do komory głównej. Możliwość schowania ramiączek w kieszeni, zapięcia paska i wykorzystania jako torba.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Thule Vea 21L
Ceny na Thule Vea 21L |
---|---|---|---|---|
Thule Vea 17L 17 l | od 421 zł | 1 oferta | ||
Thule Vea 21L 21 l | od 491 zł | 1 oferta | ||
Thule Vea 25L 25 l | od 671 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →