Plecak Dicota Gain Wireless Mouse Kit 22 l (D31719)
Zdjęcia 8 |
Dicota Gain Wireless Mouse Kit |
|
W zestawie mysz bezprzewodowa.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dicota 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dicota.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dicota Gain Wireless Mouse Kit 22 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak Gain Wireless Mouse D31719 | 232 zł |
Plecak Dicota Gain Wireless Mouse Kit 15.6" + Mysz bezprzewodowa (D31719) | 163 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Dicota Plecak (dla notebooka max. 15,6'') z optyczną | 218 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! dicota Plecak Backpack Gain Wireless mouse Kit - PAC | 218 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →