Рюкзак Thule Subterra 30L 30 л
Відео 1Фото 14 |
Thule Subterra 30L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Subterra 30L 30 л
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thule Subterra plecak 30 l - mineralny 3203418 | 562 zł |
Thule Subterra TSLB-317 | 609 zł |
Thule Subterra Plecak 50 cm komora na laptopa black - Damy,Unisex - Dorośl | 686 zł |
Thule Subterra 30L Dark forest | 599 zł |
Plecak na laptopa Thule Subterra 30 l - black | 620 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості рюкзака Thule Subterra 30L:
- Можливість кріплення до ручки дорожньої сумки
Модификації Thule Subterra 30L
Ціни на Thule Subterra 30L |
---|---|---|---|---|
Thule Subterra 23L 23 л | від 415 zł | 12 пропозицій | ||
Thule Subterra 30L 30 л | від 552 zł | 13 пропозицій | ||
Thule Subterra 34L 34 л | від 741 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →