Torba podróżna Peak Design Travel Duffel 65L
Wideo 5Zdjęcia 32 |
Peak Design Travel Duffel 65L 35 l65 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Peak Design 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Peak Design.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Peak Design Travel Duffel 65L
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Peak Design Torba podróżna 65 l Czarny BTRD-65-BK-1 | 902 zł |
Peak Design Travel Duffel 65L czarna | 869 zł |
Torba Peak Design Travel Duffel 65L Sage – szarozielona | 1 288 zł |
Peak Design Travel Duffel 65L szarozielona | 869 zł |
Torba Peak Design Travel Duffel 65L Black – czarna | 1 288 zł |
Torba Peak Design Travel Duffel 65L Sage – szarozielona | 795 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Peak Design Travel Duffel 65L
Ceny na Peak Design Travel Duffel 65L |
---|---|---|---|---|
Peak Design Travel Duffel 35L | od 719 zł | 7 oferty | ||
Peak Design Travel Duffel 65L | od 795 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →