Plecak Patagonia Black Hole Pack 32L 32 l
Wideo 6Zdjęcia 33 |
Patagonia Black Hole Pack 32L 25 l32 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patagonia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patagonia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patagonia Black Hole Pack 32L 32 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecaki Patagonia Black Hole Pack 32L | 749 zł |
Plecak turystyczny Patagonia Black Hole Pack 32 l touring red | WYSYŁKA W | 780 zł |
Plecak Patagonia Black Hole Pack 32 l - lago blue | 595 zł |
Plecak turystyczny Patagonia Black Hole Pack 32 l pufferfish gold | WYSYŁK | 630 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Patagonia Black Hole Pack 32L
Ceny na Patagonia Black Hole Pack 32L |
---|---|---|---|---|
Patagonia Black Hole Pack 25L 25 l | od 510 zł | 22 oferty | ||
Patagonia Black Hole Pack 32L 32 l | od 595 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →