Plecak Pacsafe Metrosafe LS450 Econyl 25 l
Zdjęcia 15 |
Pacsafe Metrosafe LS450 Econyl |
|
Plecak wyposażony jest w zabezpieczenie przed bezprzewodowym skanowaniem urządzeń i kart bankowych - RFIDsafe oraz kompleksowy system antykradzieżowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pacsafe Metrosafe LS450 Econyl 25 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pacsafe Metrosafe LS450 ECONYL plecak czarny czarny 40119138 | 863 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe 25L Econyl 25 l | 804 zł |
Plecak miejski Pacsafe MetroSafe LS450 25L Econyl Ocean 25L | 898 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe 25L Econyl | 804 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe LS450 - econyl black | 810 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →