Plecak Pacsafe Citysafe CX Backpack 17 l
Wideo 1Zdjęcia 20 |
Pacsafe Citysafe CX Backpack |
|
Plecak wyposażony jest w nasadkę do rączki walizki na plecach, zabezpieczenie przed bezprzewodowym skanowaniem urządzeń i kart bankowych - RFIDsafe oraz kompleksowy system antykradzieżowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pacsafe Citysafe CX Backpack 17 l
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pacsafe Citysafe CX Daypack torba z uchwytem plecak z zabezpieczeniem prze | 626 zł |
Pacsafe Plecak damski antykradzieżowy Pacsafe Citysafe CX backpack Econyl | 900 zł |
Plecak damski antykradzieżowy Pacsafe Citysafe CX 17L Econyl 17 l | 839 zł |
Pacsafe Citysafe CX City Backpack RFID 39 cm przegroda na laptopa econyl r | 675 zł |
Plecak antykradzieżowy damski Pacsafe Citysafe CX 17L Econyl Black | 898 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →