Рюкзак FjallRaven Keb 52 52 л
Відео 5Фото 19 |
FjallRaven Keb 52 52 л72 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Keb 52 52 л
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fjallraven Keb Plecak sportowy oliwkowy las Taglia Unica 27342-630-662 | 1 214 zł |
Fjällräven Plecak Keb 52 62 cm storm-dark navy - Damy,Unisex - Dorośli,Męż | 1 124 zł |
Fjällräven Fjällräven Keb 52 Storm/Dark Navy Outdoor plecak Blue F27342-63 | 1 159 zł |
Plecak trekkingowy Fjallraven Keb 52 - black / black | 1 266 zł |
Plecak turystyczny Fjällräven Keb 52 Kolor: niebieski | 1 250 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Keb 52
Ціни на FjallRaven Keb 52 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Keb 52 52 л | від 1 124 zł | 15 пропозицій | ||
FjallRaven Keb 72 72 л | від 1 356 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →