Plecak FjallRaven Abisko Hike 35 M/L 35 l M/L (F27223)
Wideo 2Zdjęcia 23 |
FjallRaven Abisko Hike 35 M/L 35 l M/L 35 l S/M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Abisko Hike 35 M/L 35 l M/L
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjallraven Abisko Hike 35 M/L Plecak Dorosły Unisex 27223 | 930 zł |
Plecak turystyczny Fjallraven Abisko Hike 35 iron grey - M/L | 925 zł |
Fjällräven Abisko Hike Hike 35 M-L Plecak 61 cm iron grey - Damy,Mężczyźni | 875 zł |
Fjallraven Plecak unisex 27223 | 981 zł |
Plecak turystyczny Fjallraven Abisko Hike 35 navy - M/L | 925 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Abisko Hike 35 M/L
Ceny na FjallRaven Abisko Hike 35 M/L |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Abisko Hike 35 M/L 35 l M/L | od 875 zł | 10 oferty | ||
FjallRaven Abisko Hike 35 S/M 35 l S/M | od 836 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →