Plecak FjallRaven Abisko Friluft 35 35 l
Wideo 1Zdjęcia 10 |
FjallRaven Abisko Friluft 35 35 l45 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Abisko Friluft 35 35 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjällräven Fjällräven Abisko Friluft 35 Navy M/L Outdoor plecak Blue F2320To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Lekki, trwały plecak zapewniający doskonałą wentylację i komfort... więcejnoszenia. Wyprodukowany bez PFC, stworzony na całe życie. Lekki, wytrzymały plecak z fantastyczną wentylacją i doskonałym komfortem noszenia - idealny na wędrówki w ciepłym / wilgotnym klimacie. System nośny jest lekki i stabilny, ma stałą długość pleców, ergonomiczne paski na ramiona i wspierający pas biodrowy z siatką powietrzną. Aluminiowa rama i tylny panel z siateczki umożliwiają swobodny przepływ powietrza do tyłu. Teraz wykonane z lekkiego, ale wytrzymałego nylonowego materiału ripstop 210D ze wzmocnioną podstawą z nylonu 500D, oba w 100% pochodzące z recyklingu. Cechy Wykonane z nylonu ripstop 210D z recyklingu z powłoką PU o grubości 1500 mm. Wzmocniona podstawa z nylonu 500D pochodzącego z recyklingu i podszewka wykonana w 100% z nylonu pochodzącego z recyklingu. System wentylacji Friluft zapewniający wysoki komfort noszenia w ciepłym/wilgotn Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 960 zł |
Fjällräven Abisko Friluft 35l M/l Backpack NiebieskiLekki, wytrzymały plecak z fantastyczną wentylacją i doskonałym komfortem noszenia - idealny na wędrówki w ciepłych/wilgot TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 909 zł |
Fjällräven Fjällräven Abisko Friluft 35 Navy S/M Outdoor plecak Blue F2320To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Lekki, trwały plecak zapewniający doskonałą wentylację i komfort... więcejnoszenia. Wyprodukowany bez PFC, stworzony na całe życie. Lekki, wytrzymały plecak z fantastyczną wentylacją i doskonałym komfortem noszenia - idealny na wędrówki w ciepłym / wilgotnym klimacie. System nośny jest lekki i stabilny, ma stałą długość pleców, ergonomiczne paski na ramiona i wspierający pas biodrowy z siatką powietrzną. Aluminiowa rama i tylny panel z siateczki umożliwiają swobodny przepływ powietrza do tyłu. Teraz wykonane z lekkiego, ale wytrzymałego nylonowego materiału ripstop 210D ze wzmocnioną podstawą z nylonu 500D, oba w 100% pochodzące z recyklingu. Cechy Wykonane z nylonu ripstop 210D z recyklingu z powłoką PU o grubości 1500 mm. Wzmocniona podstawa z nylonu 500D pochodzącego z recyklingu i podszewka wykonana w 100% z nylonu pochodzącego z recyklingu. System wentylacji Friluft zapewniający wysoki komfort noszenia w ciepłym/wilgotn Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 979 zł |
Fjällräven Abisko Friluft 35l M/l Backpack ZielonyLekki, wytrzymały plecak z fantastyczną wentylacją i doskonałym komfortem noszenia - idealny na wędrówki w ciepłych/wilgot TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 909 zł |
Fjällräven Abisko Friluft 35l S/m Backpack ZielonyLekki, wytrzymały plecak z fantastyczną wentylacją i doskonałym komfortem noszenia - idealny na wędrówki w ciepłym/wilgotn TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 909 zł |
Seria FjallRaven TrekkingPorównaj w tabeli →
od 1 489 zł
trekkingowy, 75 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, 80x37x29 cm, waga 3700 g
od 908 zł
trekkingowy, 45 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 74x44x24 cm, waga 1640 g
od 1 453 zł
trekkingowy, 55 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, boczne, na pasku, 74x45x26 cm, waga 2880 g
od 1 169 zł
trekkingowy, damski, 52 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 62x26x21 cm, waga 2260 g
od 1 346 zł
trekkingowy, 55 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, boczne, na pasku, 74x45x26 cm, waga 2860 g
od 1 269 zł
trekkingowy, damski, 72 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 73x27x24 cm, waga 2750 g
od 424 zł
trekkingowy, dziecięcy, 20 l, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, 56x24x23 cm, waga 894 g
od 981 zł
trekkingowy, 52 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 62x26x21 cm, waga 2260 g
od 909 zł
trekkingowy, 35 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 64x43x22 cm, waga 1550 g
od 1 356 zł
trekkingowy, 72 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 73x27x24 cm, waga 2750 g
od 1 589 zł
trekkingowy, 75 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 88x54x28 cm, waga 3390 g
od 600 zł
rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, Rolltop, 53x26x20 cm, waga 900 g
od 1 447 zł
trekkingowy, 75 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 88x54x28 cm, waga 3380 g
od 875 zł
trekkingowy, 35 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 60x28x20 cm, waga 1400 g
od 1 413 zł
trekkingowy, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 75x49x26 cm, waga 3150 g
od 1 399 zł
trekkingowy, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, 76x35x28 cm, waga 3600 g
od 1 526 zł
trekkingowy, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 75x49x26 cm, waga 3140 g
od 1 199 zł
trekkingowy, damski, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, 76x35x28 cm, waga 3600 g
od 1 507 zł
trekkingowy, damski, 75 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, 80x37x29 cm, waga 3700 g
od 1 124 zł
trekkingowy, damski, 35 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 60x34x20 cm, waga 2150 g
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Abisko Friluft 35
Ceny na FjallRaven Abisko Friluft 35 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Abisko Friluft 35 35 l | od 909 zł | 5 oferty | ||
FjallRaven Abisko Friluft 45 45 l | od 908 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 875 zł
trekkingowy, 35 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 60x28x20 cm, waga 1400 g
od 887 zł
trekkingowy, 45 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 71x26x23 cm, waga 1210 g
od 876 zł
trekkingowy, 40 l, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, 30x68x20 cm, waga 1700 g
od 735 zł
trekkingowy, 44 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 72x37x29 cm, waga 1700 g
od 908 zł
trekkingowy, 45 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 74x44x24 cm, waga 1640 g
od 743 zł
trekkingowy, 35 l, na narty, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na szelce, na pasku, 62x30x26 cm, waga 1480 g
od 700 zł
trekkingowy, 36 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 66x32x22 cm, waga 1490 g
od 737 zł
trekkingowy, 38 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 860 g
od 860 zł
trekkingowy, 35 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 1500 g
od 948 zł
trekkingowy, 38 l, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, 54x28x17 cm, waga 1540 g
od 807 zł
trekkingowy, 45 l, na deskę, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 70x28x25 cm, waga 1650 g
od 765 zł
trekkingowy, 35 l, na narty, sztywna rama nośna, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 79x36x24 cm, waga 1600 g