Plecak FjallRaven Kajka 75 75 l (F27095)
Wideo 2Zdjęcia 27 |
FjallRaven Kajka 75 65 l75 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Kajka 75 75 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjällräven Fjällräven Kajka 75 Blue UNI Outdoor plecak Blue F27095-525To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Wytrzy Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 499 zł |
Plecak Trekkingowy Fjallraven Kajka 75 - BlackZaawansowany plecak do pieszych wędrówek Fjallraven Kajka 75, komfortowy w noszeniu z inteligentnymi funkcjami i innowacyjną... więcejdrewnianą ramą. Wykonany z wytrz... EmpikZłóż skargę | 1 809 zł |
Plecak trekkingowy Fjallraven Kajka 75 - black | 1 538 zł |
Fjällräven Kajka 75l Backpack ZielonySolidny, wygodny i pełen funkcji – pomimo dość skromnego wyglądu, Kajka 75 to zaawansowany plecak trekkingowy w prawdziwym du... więcejchu Fjällräven. Teraz w zupełnie nowym, lżejszym designie z dopracowanymi funkcjami, podszewką i wzmocnieniami wykonanymi z materiałów pochodzących z recyklingu oraz ulepszoną naprawialnością TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 565 zł |
Fjällräven Fjällräven Kajka 75 Forest Green Outdoor plecak Green F27095-66To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Zaawan Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 489 zł |
Fjällräven Fjällräven Kajka 75 Black Outdoor plecak Black F27095-550To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Zaawan Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 579 zł |
Seria FjallRaven TrekkingPorównaj w tabeli →
od 1 489 zł
trekkingowy, 75 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, 80x37x29 cm, waga 3700 g
od 1 614 zł
trekkingowy, 85 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 91x54x30 cm, waga 3390 g
od 1 657 zł
trekkingowy, 100 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 92x58x30 cm, waga 3590 g
od 910 zł
trekkingowy, 45 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 74x44x24 cm, waga 1640 g
od 1 456 zł
trekkingowy, 55 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, boczne, na pasku, 74x45x26 cm, waga 2880 g
od 1 169 zł
trekkingowy, damski, 52 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 62x26x21 cm, waga 2260 g
od 1 348 zł
trekkingowy, 55 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, boczne, na pasku, 74x45x26 cm, waga 2860 g
od 1 269 zł
trekkingowy, damski, 72 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 73x27x24 cm, waga 2750 g
od 424 zł
trekkingowy, dziecięcy, 20 l, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, 56x24x23 cm, waga 894 g
od 981 zł
trekkingowy, 52 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 62x26x21 cm, waga 2260 g
od 910 zł
trekkingowy, 35 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 64x43x22 cm, waga 1550 g
od 1 356 zł
trekkingowy, 72 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 73x27x24 cm, waga 2750 g
od 1 565 zł
trekkingowy, 75 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 88x54x28 cm, waga 3390 g
od 600 zł
rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, Rolltop, 53x26x20 cm, waga 900 g
od 1 449 zł
trekkingowy, 75 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 88x54x28 cm, waga 3380 g
od 875 zł
trekkingowy, 35 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 60x28x20 cm, waga 1400 g
od 1 415 zł
trekkingowy, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 75x49x26 cm, waga 3150 g
od 1 399 zł
trekkingowy, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, 76x35x28 cm, waga 3600 g
od 1 529 zł
trekkingowy, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 75x49x26 cm, waga 3140 g
od 1 199 zł
trekkingowy, damski, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, 76x35x28 cm, waga 3600 g
Wideo recenzje
Fjallraven Kajka 65 Internal Frame Backpack
25 stycznia 201957 092 przegląd
Fjällräven Kajka 65 | Outnet Demo
12 marca 201237 627 przegląd
Modyfikacje FjallRaven Kajka 75
Ceny na FjallRaven Kajka 75 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kajka 65 65 l | od 1 399 zł | 6 oferty | ||
FjallRaven Kajka 75 75 l | od 1 489 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 565 zł
trekkingowy, 75 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 88x54x28 cm, waga 3390 g
od 1 499 zł
trekkingowy, 85 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odpinany plecak, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, 84x36x30 cm, waga 3160 g
od 1 499 zł
trekkingowy, 85 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odpinany plecak, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, 84x36x30 cm, waga 3180 g
od 1 277 zł
trekkingowy, 83 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 81x41x40 cm, waga 2756 g
od 1 204 zł
trekkingowy, 68 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 79x38x36 cm, waga 2600 g
od 1 214 zł
trekkingowy, 70 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 79x38x36 cm, waga 2600 g
od 1 269 zł
trekkingowy, 75 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na szelce, 85x37x22 cm, waga 3150 g
od 1 329 zł
trekkingowy, 75 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odpinany plecak, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, 82x32x28 cm, waga 3100 g
od 1 274 zł
trekkingowy, 85 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, 94x42x39 cm, waga 2780 g
od 1 289 zł
trekkingowy, 85 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, kieszeń-krab, 90x36x35 cm, waga 2670 g
od 1 085 zł
trekkingowy, 75 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, kieszeń-krab, 69x43x23 cm, waga 2250 g
od 1 089 zł
trekkingowy, 68 l, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, kieszeń-krab, 88x39x36 cm, waga 2300 g