Plecak FjallRaven Kajka 55 S/M 55 l S/M
Wideo 3Zdjęcia 17 |
FjallRaven Kajka 55 S/M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Kajka 55 S/M 55 l S/M
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjällräven Fjällräven Kajka 55 Black S/M Outdoor plecak Black F24200023-03To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Zaawan Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 489 zł |
Fjällräven Kajka 55l Backpack BeżowyTrwały, wygodny i wyposażony w wiele funkcji – pomimo dość skromnego wyglądu Kajka 55 to zaawansowany plecak trekkingowy w pr... więcejawdziwym duchu Fjällräven. Teraz w zupełnie nowym, lżejszym designie z dopracowanymi funkcjami, podszewką i wzmocnieniami wykonanymi z materiałów pochodzących z recyklingu oraz ulepszoną naprawialnością TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 453 zł |
Fjällräven Fjällräven Kajka 55 Dust S/M Outdoor plecak F24200023-228To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Zaawan Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 469 zł |
Fjällräven Kajka 55l Backpack CzarnyTrwały, wygodny i bogaty w funkcje – pomimo dość skromnego wyglądu, Kajka 55 to zaawansowany plecak trekkingowy w prawdziwym... więcejduchu Fjällräven. Teraz w zupełnie nowym, lżejszym designie z dopracowanymi funkcjami, podszewką i wzmocnieniami wykonanymi z materiałów pochodzących z recyklingu oraz ulepszoną naprawialnością TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 453 zł |
Fjällräven Kajka 55l Backpack NiebieskiTrwały, wygodny i pełen funkcji – pomimo dość skromnego wyglądu, Kajka 55 to zaawansowany plecak trekkingowy w prawdziwym duc... więcejhu Fjällräven. Teraz w zupełnie nowym, lżejszym designie z dopracowanymi funkcjami, podszewką i wzmocnieniami wykonanymi z materiałów z recyklingu oraz ulepszoną naprawialnością TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 346 zł |
Fjällräven Kajka 55l Backpack ZielonyTrwały, wygodny i wyposażony w wiele funkcji – pomimo dość skromnego wyglądu Kajka 55 jest zaawansowanym plecakiem trekkingow... więcejym w prawdziwym duchu Fjällräven. Teraz w zupełnie nowym, lżejszym designie z dopracowanymi funkcjami, wyściółką i wzmocnieniami wykonanymi z materiałów z recyklingu oraz ulepszoną naprawialnością TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 346 zł |
Seria FjallRaven TrekkingPorównaj w tabeli →
od 1 479 zł
trekkingowy, 75 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, 80x37x29 cm, waga 3700 g
od 908 zł
trekkingowy, 45 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 74x44x24 cm, waga 1640 g
od 1 453 zł
trekkingowy, 55 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, boczne, na pasku, 74x45x26 cm, waga 2880 g
od 1 169 zł
trekkingowy, damski, 52 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 62x26x21 cm, waga 2260 g
od 1 346 zł
trekkingowy, 55 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, boczne, na pasku, 74x45x26 cm, waga 2860 g
od 1 269 zł
trekkingowy, damski, 72 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 73x27x24 cm, waga 2750 g
od 419 zł
trekkingowy, dziecięcy, 20 l, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, 56x24x23 cm, waga 894 g
od 981 zł
trekkingowy, 52 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 62x26x21 cm, waga 2260 g
od 909 zł
trekkingowy, 35 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 64x43x22 cm, waga 1550 g
od 1 356 zł
trekkingowy, 72 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 73x27x24 cm, waga 2750 g
od 1 569 zł
trekkingowy, 75 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 88x54x28 cm, waga 3390 g
od 600 zł
rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, Rolltop, 53x26x20 cm, waga 900 g
od 1 447 zł
trekkingowy, 75 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 88x54x28 cm, waga 3380 g
od 875 zł
trekkingowy, 35 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 60x28x20 cm, waga 1400 g
od 1 413 zł
trekkingowy, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 75x49x26 cm, waga 3150 g
od 1 399 zł
trekkingowy, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, 76x35x28 cm, waga 3600 g
od 1 526 zł
trekkingowy, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 75x49x26 cm, waga 3140 g
od 1 199 zł
trekkingowy, damski, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, 76x35x28 cm, waga 3600 g
od 1 507 zł
trekkingowy, damski, 75 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, 80x37x29 cm, waga 3700 g
od 1 124 zł
trekkingowy, damski, 35 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 60x34x20 cm, waga 2150 g
Wideo recenzje
Heaviest and most robust backpack? Fjällräven Kajka 85L review
3 grudnia 201819 665 przegląd
Kajka 35 | Spring/Summer 2023 | Fjällräven
15 grudnia 202210 211 przegląd
Kajka 35 | Spring/Summer 2023 | Fjällräven
15 grudnia 202210 133 przegląd
Modyfikacje FjallRaven Kajka 55 S/M
Ceny na FjallRaven Kajka 55 S/M |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kajka 35 M/L 35 l M/L | od 1 189 zł | 5 oferty | ||
FjallRaven Kajka 35 S/M 35 l S/M | od 1 124 zł | 10 oferty | ||
FjallRaven Kajka 55 M/L 55 l M/L | od 1 453 zł | 4 oferty | ||
FjallRaven Kajka 55 S/M 55 l S/M | od 1 346 zł | 6 oferty | ||
FjallRaven Kajka 65 M/L 65 l M/L | od 1 413 zł | 4 oferty | ||
FjallRaven Kajka 65 S/M 65 l S/M | od 1 526 zł | 3 oferty | ||
FjallRaven Kajka 75 M/L 75 l M/L | od 1 569 zł | 1 oferta | ||
FjallRaven Kajka 75 S/M 75 l S/M | od 1 447 zł | 3 oferty | ||
FjallRaven Kajka 85 85 l | od 1 614 zł | 3 oferty | ||
FjallRaven Kajka 100 100 l | od 1 657 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 203 zł
trekkingowy, 68 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 79x38x36 cm, waga 2600 g
od 1 212 zł
trekkingowy, 70 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 79x38x36 cm, waga 2600 g
od 1 413 zł
trekkingowy, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, 75x49x26 cm, waga 3150 g
od 1 059 zł
trekkingowy, 60 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 79x43x33 cm, waga 2694 g
od 1 085 zł
trekkingowy, 65 l, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, kieszeń-krab, 88x39x36 cm, waga 2300 g
od 1 399 zł
trekkingowy, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, 76x35x28 cm, waga 3600 g
od 1 356 zł
trekkingowy, 72 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 73x27x24 cm, waga 2750 g
od 1 335 zł
trekkingowy, 53 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, boczne, na pasku, 70x43x27 cm, waga 1950 g
od 1 206 zł
trekkingowy, damski, 58 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 74x35x33 cm, waga 2458 g
od 1 199 zł
trekkingowy, damski, 65 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, 76x35x28 cm, waga 3600 g
od 1 119 zł
trekkingowy, damski, 70 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 76x33x33 cm, waga 2240 g
od 903 zł
trekkingowy, damski, 50 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 73x41x32 cm, waga 1980 g