Plecak FjallRaven Kajka 100 100 l
Wideo 3Zdjęcia 9 |
FjallRaven Kajka 100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Kajka 100 100 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjällräven Kajka 100 Plecak 70 cm green - Unisex - Dorośli,Mężczyźni,Damy | 1 877 zł |
Plecak Trekkingowy Fjallraven Kajka 100 - Forest Green | 1 949 zł |
Plecak trekkingowy Fjallraven Kajka 100 - forest green | 1 657 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Kajka 100
Ceny na FjallRaven Kajka 100 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kajka 35 M/L 35 l M/L | od 1 189 zł | 6 oferty | ||
FjallRaven Kajka 35 S/M 35 l S/M | od 1 158 zł | 8 oferty | ||
FjallRaven Kajka 55 M/L 55 l M/L | od 1 459 zł | 6 oferty | ||
FjallRaven Kajka 55 S/M 55 l S/M | od 1 458 zł | 8 oferty | ||
FjallRaven Kajka 65 M/L 65 l M/L | od 1 539 zł | 4 oferty | ||
FjallRaven Kajka 65 S/M 65 l S/M | od 1 539 zł | 1 oferta | ||
FjallRaven Kajka 75 M/L 75 l M/L | od 1 569 zł | 2 oferty | ||
FjallRaven Kajka 75 S/M 75 l S/M | od 1 447 zł | 4 oferty | ||
FjallRaven Kajka 85 85 l | od 1 614 zł | 4 oferty | ||
FjallRaven Kajka 100 100 l | od 1 657 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →