Plecak FjallRaven High Coast Foldsack 24 24 l
Zdjęcia 46 |
FjallRaven High Coast Foldsack 24 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven High Coast Foldsack 24 24 l
Wszystkie ceny 63 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FJALLRAVEN Plecak High Coast Foldsack 24 45 cm 23222 160 ochre | 455 zł |
Plecak miejski Fjallraven High Coast Foldsack 24 sunset orange - ONE SIZE | 440 zł |
Fjällräven Fjällräven High Coast Foldsack 24 Black 24 L Plecak Black F2322 | 434 zł |
Plecak turystyczny Fjällräven High Coast Foldsack 24 l peach sand | WYSYŁK | 430 zł |
Fjallraven, Plecak turystyczny, High Coast Foldsack F23222-016, Shark Grey | 459 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →