Plecak FjallRaven Abisko Hike Foldsack 25 l (F27222)
Wideo 1Zdjęcia 17 |
FjallRaven Abisko Hike Foldsack |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Abisko Hike Foldsack 25 l
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak turystyczny Fjallraven Abisko Hike Foldsack 25 navy - ONE SIZE | 650 zł |
Fjällräven Abisko Hike Foldsack Plecak 53 cm navy - Damy,Unisex - Dorośli, | 686 zł |
Plecak trekkingowy Fjällräven Abisko Hike Foldsack 24 l patina green | WYS | 600 zł |
Plecak Turystyczny Fjallraven Abisko Hike Foldsack 25L | 735 zł |
Plecak trekkingowy Fjällräven Abisko Hike Foldsack 24 l iron grey | WYSYŁK | 700 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →