Plecak FjallRaven Skule 20 20 l (F23349)
Wideo 3Zdjęcia 15 |
FjallRaven Skule 20 20 l28 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Skule 20 20 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FJALLRAVEN SKULE 20 zaino BLACK AI23 23349-550 | 443 zł |
Plecak Fjallraven Skule 20L navy | 450 zł |
Fjällräven Skule 20l Backpack Czarny | 345 zł |
Plecak Fjallraven Skule 20L deep forest | 450 zł |
Plecak Fjallraven Skule 20L patina green | 450 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Skule 20
Ceny na FjallRaven Skule 20 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Skule 20 20 l | od 345 zł | 11 oferty | ||
FjallRaven Skule 28 28 l | od 367 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →