Plecak FjallRaven Abisko Hike 35 S/M 35 l S/M (F27224)
Wideo 2Zdjęcia 23 |
FjallRaven Abisko Hike 35 S/M 35 l M/L 35 l S/M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Abisko Hike 35 S/M 35 l S/M
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjallraven Abisko Hike 35 S/M Plecak Dorosły Unisex 27224 | 1 029 zł |
Plecak turystyczny Fjallraven Abisko Hike 35 iron grey - S/M | 925 zł |
Fjällräven Abisko Hike 35 S/M Plecak S-M 60 cm iron grey - Damy,Mężczyźni, | 986 zł |
Fjällräven Fjällräven Abisko Hike 35 Navy S/M Outdoor plecak Blue F27224-5 | 836 zł |
Plecak trekkingowy Fjällräven Abisko Hike 35 l S/M navy | WYSYŁKA W 24H | | 880 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Abisko Hike 35 S/M
Ceny na FjallRaven Abisko Hike 35 S/M |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Abisko Hike 35 M/L 35 l M/L | od 875 zł | 10 oferty | ||
FjallRaven Abisko Hike 35 S/M 35 l S/M | od 836 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →