Plecak FjallRaven High Coast Rolltop 26 26 l
Zdjęcia 24 |
FjallRaven High Coast Rolltop 26 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven High Coast Rolltop 26 26 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjällräven Unisex High Coast Rolltop 26 plecaków Patina Green jeden rozmia | 505 zł |
Fjällräven Fjällräven High Coast Rolltop 26 Black Outdoor plecak Black F23 | 470 zł |
Fjallraven, Plecak turystyczny, High Coast Rolltop F23224-550, czarny, 24L | 510 zł |
Plecak miejski Fjallraven High Coast Rolltop 26 - black | 433 zł |
Fjällräven High Coast Rolltop 26l Backpack Czarny | 432 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →