Plecak Gregory Baltoro 75 M 75 l M
Wideo 10Zdjęcia 18 |
Gregory Baltoro 75 M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gregory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gregory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gregory Baltoro 75 M 75 l M
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak trekkingowy - Gregory Baltoro 75 Alaska Blue 142511 | 1 327 zł |
Plecak trekkingowy Gregory Baltoro 75 - obsidian black-M | 1 479 zł |
Plecak trekkingowy wyprawowy Gregory Baltoro 75 MD Alaska Blue | 1 085 zł |
Plecak turystyczny Gregory Baltoro 75 4.0 Rozmiar plecaka: M / Kolor: nieb | 1 358 zł |
Gregory Baltoro 75 Backpack Czerwony M | 1 175 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Gregory Baltoro 75 M
Ceny na Gregory Baltoro 75 M |
---|---|---|---|---|
Gregory Baltoro 65 L 65 l L | od 871 zł | 22 oferty | ||
Gregory Baltoro 65 M 65 l M | od 871 zł | 21 oferta | ||
Gregory Baltoro 65 S 65 l S | od 1 078 zł | 5 oferty | ||
Gregory Baltoro 75 L 75 l L | od 1 085 zł | 11 oferty | ||
Gregory Baltoro 75 M 75 l M | od 1 085 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →