Plecak Ortovox Peak Light 40 40 l (46287)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Ortovox Peak Light 40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ortovox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ortovox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ortovox Peak Light 40 40 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ortovox Ortovox Peak Light 40 Dark Pacific Outdoor plecak Green 4628700001 | 876 zł |
Plecak wspinaczkowy ORTOVOX Peak Light 40 l heritage blue | WYSYŁKA W 24H | 860 zł |
Ortovox Ortovox Peak Light 40 Heritage Blue Outdoor plecak Blue 4628700002 | 872 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Ortovox Peak Light 40
Ceny na Ortovox Peak Light 40 |
---|---|---|---|---|
Ortovox Peak Light 30 S 30 l | od 733 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak Light 32 32 l | od 790 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak Light 38 S 38 l | od 737 zł | 4 oferty | ||
Ortovox Peak Light 40 40 l | od 860 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →